Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

 

Ako mu na ňu prísť?Tolerovať či netolerovať?

Keď si myslíš že je ti neverný:

Nesmieš mu to dávať najavo,hneď sa stiahne a ty sa nikdy nedozvieš či je ti verný.Doporučujem zohnať 3 naozaj skvelé kamošky.Urobte toto:Zavolaj mu aby prišiel nachvíľku na nejaké odľahlé miesto.Pošli tam jednu svoju kamarátku ale príď tam aj ty.Pošli ju tam kde sa máte stretnúť a ty sa niekde za roh skry.Neh mu kamoška povie že si nemohla prísť že si zabudla že už niečo z niekým máš,s nejakým Tomášom aleo si vymysliet nejaké meno.On sa začne vypitovať ale nech kamarátka povie že nič viac nevie.Tá tvoja 2 kamoška nech stojí tam odkiaľ má on odchádzať respektíve s toho miesta.Nech sa skryje a nech ho sleduje.Tretia kamoška nech do neho "akože" narazí a spýta sa kam ide.On bude rozčúlený bude chcieť odplatiť že si si vyšla s niekým iním.Stačí nájsť ju alebo jej dom a odhaliť ich!

 

Čo ak ti to povedal sám,už si to zistila?

Pokiaľ ti to povedal sám a ospravedlnil sa 100% mu to odpusť pretože to chce len napraviť.Ak si však na to prišla ty,tak sa na toho sviniara vykašli aj keby ti doniesol modré z neba,pretože on to určite zopakuje znova!

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Nemyslíš vážne?

(Katarína, 29. 11. 2012 22:43)

Nehnevaj sa, ale toto je maximálna hlúposť a toto môže spraviť len nejaké dieťa. Sledovať frajera? Nikdy. Radšej nech je sám debil ako spraviť zo debila aj zo seba. Nájdu sa omnoho lepšie spôsoby.